Δεν είμαι απ’ αυτούς που πιστεύουν πως ο χρόνος γιατρεύει κάθε πόνο. Προσωπικά κάποιες δικές μου απώλειες, απουσίες στον ουρανό πια ή πάνω στη γη, με τον καιρό αποδείχθηκαν πιο βαριές, πιο σημαντικές, πιο δύσκολες.
![](https://fanistsiros.gr/wp-content/uploads/2019/08/NZ6_2256-01-scaled-1.jpeg)
Δεν είμαι απ’ αυτούς που πιστεύουν πως ο χρόνος γιατρεύει κάθε πόνο. Προσωπικά κάποιες δικές μου απώλειες, απουσίες στον ουρανό πια ή πάνω στη γη, με τον καιρό αποδείχθηκαν πιο βαριές, πιο σημαντικές, πιο δύσκολες.
Αφήστε μια απάντηση